среда, 11 марта 2020 г.

ПРОСТАТИТ ТА ІПОТЕНЦІЯ НЕБЕЗПЕЧНІ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я, АЛЕ І ДЛЯ ЖИТТЯ!

http://ukrakcia.site/?fbclid=IwAR0VPSsL-m9V_22hp7NE-1vxcMw5JSvBzddqIWebI8x-n88d8a9L7HQ09fA


ПРОСТАТИТ ТА ІПОТЕНЦІЯ НЕБЕЗПЕЧНІ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я, АЛЕ І ДЛЯ ЖИТТЯ!

Головний уролог Асоціації сексологів та андрологів України.

Пасечніков Сергій Петрович Завідуючий кафедри урології Національного Медичного Університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор.
Член президії Європейської школи урологів, запрошений лектор в Європі і США.
Член правління Асоціації урологів України.
Лікар вищої категорії. Володіє наступними методиками: радикальна простатоктомія, ТУР простати і лазерна абляція аденоми простати.
Захворювання простатитом несе в собі відразу кілька небезпек для чоловіка, головні з яких:
- ІМПОТЕНЦІЯ
- АДЕНОМА ПРОСТАТИ
- РАК ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ
Причому, імпотенція виникає в 100% випадках, тобто у кожного чоловіка, у якого є простатит. У когось раніше, у когось пізніше, але завжди.
Рак простати виникає на пізніх стадіях простатиту, але теж не рідко. Ті чоловіки, які не лікують простатит і живуть з ним, фактично, «граються з вогнем». Якщо хочеться жити довго і мати хорошу ерекцію, простатит треба лікувати. І робити це потрібно якомога раніше.
Проблема в тому, що більшість тих, хто захворів простатитом не звертаються до лікарів за допомогою. Частина не вважає його небезпечним, частина соромиться. У підсумку ми отримуємо ситуацію, коли хворі просто ігнорують захворювання. А якщо і звертаються за допомогою, то найчастіше в ті моменти, коли вже пізно і починає розвиватися ракова пухлина.
Треба розуміти, що простатит - це смертельна хвороба, однією з головних небезпек якої є перетворення в ракову пухлину простати. Що, в свою чергу, веде найчастіше до смерті хворого. Залишена без контролю і лікування хвороба часом розвивається стрімко, вже за 1-2 роки приводячи до виникнення раку.

И Т Д 

Комментариев нет:

Отправить комментарий