четверг, 5 ноября 2015 г.

7 властивостей харчової соди


7 властивостей харчової соди

7 властивостей харчової соди
Харчова сода є одним з найбільш поширених побутових виробів. Скоріше за все, бачили її в своєму будинку. А чи в курсі ви про всі її чудодійні властивості? Після цієї статті ви зможете використовувати харчову соду зовсім по-новому, але звичайно в розумних межах.
Наприклад, вона може допомогти видалити занози з пальців і зберегти зуби здоровими та чистими. Це тільки дві з багатьох переваг, які може запропонувати нам харчова сода.
Ми збираємось познайомити вас з лікарським використанням харчової соди. Важливо мати на увазі, що всі ці властивості є природними для харчової соди!

Ексфоліант

Харчова сода є дуже гарним відлущувачем. Змішайте дві столові ложки харчової соди з половиною чашки води, і ви на власні очі переконаєтесь, що це ідеальний скраб для обличчя та тіла. А найприємніше те, що це природно, доступно кожному та не має шкідливих побічних ефектів.

Ефект детоксикації

Якщо змішати яблучний сидр з невеликою кількістю соди, утвориться один з найкращих очищувачів. За допомогою цих двох продуктів ви створите прекрасний мийний засіб, який позбавить руки від болю та сверблячки.

Стрес

Ranok
Також ви можете додати три ложки соди в горщик з теплою водою.  За п’ять хвилин вода охолоне і її потрібно вилити до теплої ванни. Коли ви приймаєте таку ванну, вона допомагає зменшити рівень стресу та позбутись набряків ніг.

Укуси комах

Ykys_komaxu
Здавалось, що усіх цих переваг вже достатньо, але харчова сода може допомогти при укусах комах. Навіть, коли їх стало вже важко лікувати. Ви можете зробити пасту з половини склянки води та додати до неї три ложки порошку харчової соди. Протирайте утвореним розчином уражені ділянки шкіри кілька разів на день. Ви помітите, що через деякий час усі подразнення на шкірі  зникнуть.

Дезодорант

Якщо ви людина, яка страждає від алергії на різні дезодоранти та антиперспіранти, ми рекомендуємо зробити свій власний, саморобний, натуральний дезодорант. Змішайте трохи води з розпушувачем і можете сміливо використовувати цю суміш, як дезодорант. Ви будете приємно вражені тим, наскільки добре працює ця суміш.

Занози

Zanoza_y_pal'ci
Разом з харчовою содою можна повністю забути про занози. Ця проблема легко зникне, якщо ви будете використовувати наступну суміш. Змішайте трошки соди у склянці з водою, добре перемішайте та використайте  на постраждалій ділянці. Після використання ці маленькі неприємності швидко зникнуть.

Виразки

Наступна порада ідеально підійде тим, хто страждає на виразку. Вам потрібно всього лиш додати одну або дві чайні ложки харчової соди на склянку чистої води. Потім добре перемішати та випийте цю дозу. Вживати цей розчин потрібно кожного дня і дуже важливо, щоб ця процедура стала частиною вашого повсякденного життя. Харчова сода одразу бореться з виробництвом шлункової кислоти.
Ми сподіваємось, що ця стаття буде корисною для вас. Маємо надію, що ви застосуєте ці поради на практиці, аби відчути усі переваги, які може надати харчова сода вам та вашій родині.

Комментариев нет:

Отправить комментарий